Kandelabrar Frankrike
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Frankrike, restauration, för 4 ljus vardera, delvis brännförgylld brons samt patinering, höjd ca 59 cm
Slitage, skador, lagningar, borrade för el
489405
2017-11-01