Certina Cascadeur herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CERTINA, armbandsur, Cascadeur, 2000-tal, quartz, safirglas, analog/digital, kronograf, boettnr. 8017 53942 8117, originallänk, viklås, diameter 41,5 mm, inkl. originalbox

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

489411

2017-10-03