Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): "A study in aspects of unhuman sexual expectations", signerad MLDG, 18/200, färglitografi, 51,5x40 cm
oramad

489425

2017-10-03