Raymond Weil armbandsur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, gulddoublé, 1980-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 9056 6772, integrerad länk i gulddoublé, diameter 23,5 mm, inkl. originalbox
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repa, smärre slitage
489427
2017-10-03