Byrå senbarockstil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, senbarockstil, 1800-talets andra hälft, fanerad i mahogny, palisander och rot, 3 lådor, bronserade handtag, nyckel medföljer, höjd, ca 81,5, 119 x 55,5 cm
Bruksslitage, vissa torrsprickor
489429
2017-10-03