Otto Hesselbom oljemålning

Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OTTO HESSELBOM (1848-1913): "Solnedgång", signerad O Hesselbom, olja på duk lagd på masonit, ca 24,5x38 cm

Zustandsbeschreibung

489442

2017-10-03