Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OTTO HESSELBOM (1848-1913): "Solnedgång", signerad O Hesselbom, olja på duk lagd på masonit, ca 24,5x38 cm
Zustandsbeschreibung
489442
2017-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner