Sjöö Sandström UTC 1 herrarmbandsur

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, UTC Extreme I, stål, ca 2009, automatiskt uppdrag, safirglas, datum, UTC, kronograf, boettnr. NO.107, originalgummiband, originalspänne i stål, diameter 44,5 mm, inkl. inner-ytterbox, certifikat samt instruktionsbok

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ej fungerande kronograf, bruksslitage samt smärre slagmärken och repor, gummiband saknar söljor

489468

2017-10-04