Bert-Åge Häverö litografi

Bert-Åge Häverö litografi
Bert-Åge Häverö litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) motiv från Stockholm med stadshuset, signerad samt EA, färglitografi, ca 34 x 44 cm.

489470

2017-10-03