Skjortknappar 1 par slipshållare 18 k guld
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKJORTKNAPPAR, 1 par, i form av knutar med små orientpärlor, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö, 1900-talets första hälft (årsindex saknas), SLIPSHÅLLARE, 2 st., 18 k guld, total vikt ca 9 g
Pärlor med slitage
489501
2017-10-06