Skjortknappar 1 par slipshållare 18 k guld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKJORTKNAPPAR, 1 par, i form av knutar med små orientpärlor, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö, 1900-talets första hälft (årsindex saknas), SLIPSHÅLLARE, 2 st., 18 k guld, total vikt ca 9 g

Pärlor med slitage

489501

2017-10-06