Modigliani kopia efter

Modigliani kopia efter
Modigliani kopia efter

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AMADEO MODIGLIANI (1884-1920): efter, Porträtt av en kvinna, stämpelsignerad, 79/100, litografi, 61x42, bladstorlek 75,5x54 cm

489509

2017-10-08