Silena herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

11 000 SEK

SILENA, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 104.6017, cal AS 1525 1526, korridormatta (länk) i 18 k guld (ej original), diameter 25,5 mm, totalvikt ca 60 g

Går ej (pga att timvisaren går i sekundvisaren), glas med repor, urtavla med slitage, bruksslitage

489519

2017-10-05