Piphylla med pipor

Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor
Piphylla med pipor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIPHYLLA, 1800-tal, björk, med 8 långpipor, samtliga med silverbeslag, hyllans höjd 65 cm

Slitage skador

489525

2017-10-03