Olle Skogman sjöbodar

Olle Skogman sjöbodar
Olle Skogman sjöbodar
Olle Skogman sjöbodar
Olle Skogman sjöbodar
Olle Skogman sjöbodar
Olle Skogman sjöbodar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE SKOGMAN (1878-1968): Sjöbodar Smögen, signerad Olle Skogman, olja på duk, ca 46x65 cm

489552

2017-10-03