Kjell Andersson blandteknik

Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ANDERSON (född 1937): Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson -97, blandteknik, ca 24x21 cm

489558

2017-10-03