Rökbord 1930-tal

Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKBORD, klassicism, 1930-tal, skiva i koppar, kolonnfötter, höjd ca 65, diameter 75 cm

Visst slitage

489565

2017-10-03