Kaffetermos Alfi

Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi
Kaffetermos Alfi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALFI, kaffetermos,Tyskland, 1980-90-tal, förgylld, höjd ca 28 cm

Mindre buckla, brukssliage

489569

2017-10-04