Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, i koppar med mässingsplätering samt svärtade detaljer, glödlampshållare i porslin, höjd ca 40 cm

Smärre slitage

489574

2017-10-03