Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRY MOORE (1898-1986), Komposition, signerad Moore 27/100, etsning, ca 19,5x29,5 cm
Två böcker om Henry Moore medföljer
489578
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här