Henry Moore etsning

Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), Komposition, signerad Moore 27/100, etsning, ca 19,5x29,5 cm

Två böcker om Henry Moore medföljer

489578

2017-10-04