William Morris gardinvåder

William Morris gardinvåder
William Morris gardinvåder
William Morris gardinvåder
William Morris gardinvåder
William Morris gardinvåder
William Morris gardinvåder

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM MORRIS, gardinvåder, 3 par, 1900-tal, "golden lily", vardera ca 114x212 cm

Fläckar och slitage

489582

2017-10-04