Bordssurtout

Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSURTOUT, 1900-talets början, regencystil, England, pläter, flakonger i slipat glas, senapsburk och ströare av glas, höjd ca 29, längd ca 21 cm

Slitage, lagningar, nagg

489586

2017-10-04