Bordssurtout
Valmis
2017-10-04
489586
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSSURTOUT, 1900-talets början, regencystil, England, pläter, flakonger i slipat glas, senapsburk och ströare av glas, höjd ca 29, längd ca 21 cm
Slitage, lagningar, nagg