Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, konturerad skiva i marmor, faner i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 71, 84x45 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, skiva med minimalt nagg i bakant

489597

2017-10-04