Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, konturerad skiva i marmor, faner i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 71, 84x45 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, skiva med minimalt nagg i bakant
489597
2017-10-04