Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN GORIN (Frankrike, 1899-1981): Komposition, signerad J Gorin, 45/175, färglitografi, otydlig blindstämpel, 63x47 cm
Gulnad, fläckar i nederkant
489639
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här