Jean Gorin färglitografi

Jean Gorin färglitografi
Jean Gorin färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN GORIN (Frankrike, 1899-1981): Komposition, signerad J Gorin, 45/175, färglitografi, otydlig blindstämpel, 63x47 cm

Gulnad, fläckar i nederkant

489639

2017-10-04