Jaktskåp jugend

Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend
Jaktskåp jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAKTSKÅP, jugend, 1910-/20-tal, ek med skuren dekor av hund, fågel, blommor och blad, 2-delat, överdel med hyllor bakom dörrpar, underdel, med dörrar/hyllor samt lådor i mitten, smidda beslag, höjd ca 220, 152 x 51cm

Bruksslitage, senare toppskiva/-lock

489642

2017-10-04