Askfat och ask i tenn

Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn
Askfat och ask i tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, ASK, tenn, Dansk handarbejde WG, askfatets diameter ca 19 cm

Skador, bucklor

489649

2017-10-04