Saladierer nyrokoko

Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko
Saladierer nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALADIERER, 1 par, glas samt nysilver, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, snäckformade, dekor i guld, höjd ca 23 cm, längd ca 27 cm

Ett glas med spricka, slitage

489654

2017-10-04