Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALADIERER, 1 par, glas samt nysilver, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, snäckformade, dekor i guld, höjd ca 23 cm, längd ca 27 cm
Ett glas med spricka, slitage
489654
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här