Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÊTE-À-TÊTE, 6 dlr., porslin, 1800-tal, empire samt empirestil, dekor av guldbård, brickans mått ca 29x29 cm
Slitage, gräddkannan med nagg, kopparna med sprickor
489655
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här