Tête-à-Tête 1800-tal porslin

Tête-à-Tête 1800-tal porslin
Tête-à-Tête 1800-tal porslin
Tête-à-Tête 1800-tal porslin
Tête-à-Tête 1800-tal porslin
Tête-à-Tête 1800-tal porslin
Tête-à-Tête 1800-tal porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÊTE-À-TÊTE, 6 dlr., porslin, 1800-tal, empire samt empirestil, dekor av guldbård, brickans mått ca 29x29 cm

Slitage, gräddkannan med nagg, kopparna med sprickor

489655

2017-10-04