Knut Hanqvist oljemålning

Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT HANQVIST (1904-1981): "Höst i Djursholm", signerad och daterad K. Hanqvist -69, olja på duk, ca 46x65 cm

489692

2017-10-08