Arkitektbord Nike
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKITEKTBORD, "Nike", 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, justerbar höjd, saknar skiva samt arm för reglering av bordsskivan lutning
Bruksslitage, saknar skiva samt arm för reglering av bordsvinkeln
489698
2017-10-08