Arkitektbord Nike

Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKITEKTBORD, "Nike", 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, justerbar höjd, saknar skiva samt arm för reglering av bordsskivan lutning

Bruksslitage, saknar skiva samt arm för reglering av bordsvinkeln

489698

2017-10-08