Ring med smaragd

Ring med smaragd
Ring med smaragd
Ring med smaragd
Ring med smaragd
Ring med smaragd
Ring med smaragd

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 18 k guld, carréslipad smaragd samt 5 smådiamanter med åttkantslipning, sovjetiska stämplar, ringstorlek 16 mm, vikt ca 3,6 g

Smaragd med repor

489701

2017-10-08