Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, 18 k guld, carréslipad smaragd samt 5 smådiamanter med åttkantslipning, sovjetiska stämplar, ringstorlek 16 mm, vikt ca 3,6 g
Smaragd med repor
489701
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här