Emile Gallé vas

Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMILE GALLÉ, vas, Frankrike, Art Nouveau, dekor i överfång av blommor och blad i gredelint, signerad Gallé, höjd 15 cm

Slitage

489702

2017-10-04