Skrin handspeglar

Skrin handspeglar
Skrin handspeglar
Skrin handspeglar
Skrin handspeglar
Skrin handspeglar
Skrin handspeglar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN med lock, inrett med trä, 2 HANDSPEGLAR, nysilver, varav en art deco med svärtat trä, en empirestil, skrinets höjd 5,5, 18x8,5 cm

Slitage, skador

489703

2017-10-08