John Malm, Motiv från Gamla stan Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN MALM (1900-1968): (2) "Kornhamns torg från St. Nygatan" och "Västerlånggatan", signerade J Malm, olja på pannå, 10x10 cm vardera

489704

2017-10-08