Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, Louis XVI-stil, 1800-talets slut, dekor i pastellage, förgylld, dekor av bl.a. festonger, höjd ca 264x110 cm
Senare glas och bakstycke, skador, krön med bortfall
489716
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här