Design Berndt Friberg ankargods
Valmis
2017-10-04
489722
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, stengods med blå harpälsglasyr, signerad "ankargods", Friberg med studiohanden höjd ca 11 cm
fotringsnagg