Design Berndt Friberg ankargods

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, stengods med blå harpälsglasyr, signerad "ankargods", Friberg med studiohanden höjd ca 11 cm

fotringsnagg

489722

2017-10-04