Emma Toll oljemålning

Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): Stilleben med iris, penseer och gul ros, signerad Emma Toll, olja på pannå, ca 40x19 cm

Krackelering

489724

2017-10-04