Matgrupp gusstaviansk stil

Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil
Matgrupp gusstaviansk stil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hält, träskuren dekor av bl.a. rosor, gråmålad, bestående av: 6 stolar, 2 karmstolar, bord med två iläggskivor med sarg vardera 50 cm, bordets höjd 76, 177x109 cm

Slitage

489751

2017-10-04