Matgrupp gusstaviansk stil
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hält, träskuren dekor av bl.a. rosor, gråmålad, bestående av: 6 stolar, 2 karmstolar, bord med två iläggskivor med sarg vardera 50 cm, bordets höjd 76, 177x109 cm
Slitage
489751
2017-10-04