Skulptur Carin Nilson

Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson
Skulptur Carin Nilson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARIN NILSON (1884-1973), skulptur, patinerad gips, kvinna, signerad Carin Nilson, höjd ca 30 cm

Proveniens: Carin Nilssons ateljé/kvarlåtenskap

489770

2017-10-04