Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASSAAPPARAT, "Anker", trä samt krom, Tyskland, 1900-talets början, etikettmärkt "Anker-Werke A. G. Bielefeld", höjd ca 60, 53x45 cm
Slitage
489799
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här