Kassaapparat Anker Bielefeld

Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASSAAPPARAT, "Anker", trä samt krom, Tyskland, 1900-talets början, etikettmärkt "Anker-Werke A. G. Bielefeld", höjd ca 60, 53x45 cm

Slitage

489799

2017-10-04