William Paskell

William Paskell
William Paskell
William Paskell
William Paskell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM FREDERICK PASKELL (USA, 1866-1951): Kustbild i aftonrodnad, signerad och daterad William Paskell 88, akvarell, 22x29 cm

Fläckar

489816

2017-10-04