Abraham Hulk oljemålning
Valmis
2017-10-04
489847
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ABRAHAM HULK II (1851-1922), bymotiv, signerad, olja på duk, 43x62 cm
Duklagning