Skrivställ

Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, dekordelar förgylld brons, dekor av hjortdjur, längd ca 29 cm

Träskiva med spricka/lagning

489868

2017-10-04