Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi på Arches-papper, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", 64,5x49,5 cm

489875

2017-10-04