Oidentifierad konstnär motiv från Tullgarn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tullgarns slott i månsken, olja på pannå/kartong, ca 21x26 cm

Färgbortfall och ytskador

489878

2017-10-04