Jaeger-LeCoultre Atmos bordsur
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960/70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, fodral med glasade sidor, verknr. 59984, höjd 23,5, 21,5x16,5 cm, originaletui samt konsol medföljer
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Plakett. Tavla med slitage.
489886
2017-10-17