Antoni Tapies etsning

Antoni Tapies etsning
Antoni Tapies etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): "La Main", 1972
signerad, 15/75, etsning, ca 67x90 cm

Ej examinerad ur ram

489895

2017-10-04