Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Isbjörn - Ursus Maritimus" samt "Flygande hund - Pteropus Edulis", signerade och nummrerad 407/2000, färglitografi, ca 36x50 cm

489897

2017-10-05