Arvid Fougstedt akvarell

Arvid Fougstedt akvarell
Arvid Fougstedt akvarell
Arvid Fougstedt akvarell
Arvid Fougstedt akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Den grå grinden, signerad och daterad Arvid Fougstedt 1930, akvarell 35x50 cm

489905

2017-10-05