Tissot Seastar Seven damarmbandsur
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TISSOT, Seastar Seven, armbandsur, 18 k guld, 1970/80-tal, quartz, plexiglas, datum, x-länk, 18 k guld (ej original), diameter 24 mm, totalvikt ca 35 g
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
489911
2017-10-11